SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
215 000 €
(4 674 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez cet appartement T2 de 46 m², idéalement situé au cœur de Montpellier. Niché au 3ème étage d'une résidence moderne, cet espace de vie propose...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu