SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 741 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe appartement T3 de 58,68 m², situé au rez-de-chaussée d'une résidence moderne à Montpellier. Dès l'entrée, un séjour spacieux et l...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu