SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
214 000 €
(4 196 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spavaća soba2
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE dans l'Ecusson, appartement coup de coeur Grand rue jean Moulin, en très bon état avec ses bars au sol rénovés, sa cheminée et son miroir,...

Električni
Dob ponude: 82dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ecusson Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu