SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
370 000 €
(4 512 € / m²)
Prodaja
5
1
82 m²
Rue Grétry, Montmorency

spavaća soba5
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Delphine Broust vous propose: Montmorency - Duplex 4 Pièces avec Jardinet Sans Vis-à-Vis Dans un écrin de verdure, à seulement quelques m...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue Grétry, Montmorency
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu