SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
16 000 €
(615 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon

spavaća soba1
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Julien Desmaillier vous propose: Montluçon : Investissement Studio Loué 16 000 € - Potentiel 6.36 % Net​Cet appartement est une base d'i...

Ostalo
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu