SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
210 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Place des Moullières, Mont-Dore

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marine Gimonet vous propose: Appartement de caractère totalement atypique (vitraux anciens), Rénové dans une ancienne chapelle d'une écol...

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Place des Moullières, Mont-Dore
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu