SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
555 000 €
(4 512 € / m²)
Prodaja
6+
1
123 m²
Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras

spavaća soba6+
stan123 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement à vendre à Molines-en-Queyras dans les Hautes-Alpes (05), Lieudit Le Coin - Copropriété simplifiée de trois appartements.
Opportunité à sa...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledDrvene gredeKaminKadaTuš kabinaNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 275dana
Ažurirano: 151dana

Lokaliteti

Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SELAS HERVE PACE ET NICOLE DEREPAS, NOTAIRES ASSOCIES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu