SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
30 000 €
(417 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Place Roger Delthil, Moissac

spavaća soba4
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Delphine Collin vous propose: Appartement T4 Lumineux à Moissac : Opportunité Unique à prix progressif ! Appartement de 72 m², idéalement...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Place Roger Delthil, Moissac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu