Popis ponuda
9
9
9
90 000 €
(769 € / m²)
Prodaja
4
1
117 m²
Rue Voltaire, Moirans-en-Montagne
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
117 m²
kupaonice
Exclusivité.
Appartement 4 pièces 117 m², Moirans-en-Montagne.
Appartement rénové de 117m2 habitable situé au 2ème étage d'une petite copropriété.
Vi...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Otvoreni dnevni boravak
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
90dana
Ažurirano:
11dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Voltaire, Moirans-en-Montagne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.