SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
262 000 €
(3 541 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Rue Paul Entéric, Mèze

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Christophe Moreau vous propose: Merci de me contacter par téléphone c'est plus simple :Magnifique Appartement de 3 pièces avec Terrasse t...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 60dana

Lokaliteti

Rue Paul Entéric, Mèze
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu