SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(2 621 € / m²)
Prodaja
5
1
95 m²
Avenue de la Paix, Mexy

spavaća soba5
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Habib Rahim vous propose: Appartement de 95 m² au cOEur de Mexy, à découvrir sans tarder !Vous recherchez un appartement spacieux, lumine...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Avenue de la Paix, Mexy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu