SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
239 000 €
(2 439 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Chemin Vert, Meulan-en-Yvelines

spavaća soba4
stan98 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Notre agence l'Adresse de Meulan vous présente cet appartement en duplex de 98 m2 idéalement situé à proximité de toutes les commodités et au calme, a...

Električni
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Chemin Vert, Meulan-en-Yvelines
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Meulan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu