SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
359 000 €
(5 983 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue Éliane, Meudon

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Gaëlle Chainieux vous propose: Meudon Val Fleury - Superbe 3 pièces traversant de 60 m², entièrement rénové avec de belles prestations, l...

Ostalo
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Rue Éliane, Meudon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu