SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
325 000 €
(3 457 € / m²)
Prodaja
5
1
94 m²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac

spavaća soba5
stan94 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Idéalement situé à Mérignac, à proximité immédiate des transports et du centre commercial Mérignac Soleil, découvrez ce magnifique appartement récent ...

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu