SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
211 000 €
(4 587 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fabien Gouge vous propose: Opportunité à Saisir : Appartement T2 avec Jardin à Mérignac !Un appartement T2 d'une superficie de 45,64 m²...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu