SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(4 150 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Armelle Laradi vous propose: Appartement idéalement situé, à 5 mn à pied du centre, du tram A, à 1 mn du bus n°1, au 1er étage sur 3 d'un...

Ostalo
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu