SUPA24
279 000 €
(7 154 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Avenue Boyer, Menton

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NOUVEAU PROGRAMME IMMOBILIER - LIVRAISON 1E TRIMESTRE 2027 Situé à Menton Castellar, découvrez ce charmant appartement deux pièces en rez-de-chaussée ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Riviera Dream - Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu