SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
620 000 €
(7 470 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Avenue Boyer, Menton

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alyson Demaria vous propose: EN EXCLUSIVITÉ – MENTON CENTRE-VILLE – T4 AVEC VUE MER, STATIONNEMENT ET CAVEAu sein d’une résidence de stan...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu