SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(4 167 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Avenue Boyer, Menton

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Valeria Dragneva vous propose: EXCLUSIVITÉ – Menton bas FossanSpacieux 4 pièces (61 m² + 23 m²) – Calme – Cave 19 m² – Terrasses-Place pa...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu