SUPA24
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak; pločice, prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
289 000 €
(6 568 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Avenue Boyer, Menton

spavaća soba1
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Sonia Cazal vous propose: EXCLUSIVITÉ JARDIN BIOVES Situé au cOEur de Menton, ce grand 2 pièces transformé en studio au 4ème étage d'une...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu