SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
399 000 €
(5 250 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Avenue Boyer, Menton

spavaća soba4
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Adeline Blachere vous propose: Appartement Charmant dans les hauteurs avec terrasse ensoleillée à 7 min en voiture du centre ville de Men...

Ostalo
Dob ponude: 138dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu