SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
145 000 €
(1 629 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Route de Riom, Ménétrol

spavaća soba4
stan89 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé en plein cœur du centre-ville de Riom, à deux pas des commerces, services et commodités, découvrez ce bel appartement de type 4, nich...

Plin
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Route de Riom, Ménétrol
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Arnaud Advenier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu