SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
222 600 €
(2 968 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Rue du Général de Gaulle, Melun

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Laissez-vous séduire par ce bel appartement 4 pièces idéalement situé dans le secteur recherché Saint Liesnes / Decourbe. Au cœur d'une résidence réce...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue du Général de Gaulle, Melun
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

C L'immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu