SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
100 000 €
(1 818 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue du Général de Gaulle, Melun

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Christelle Begliuti vous propose: Découvrez ce bel appartement de type T3 lumineux et spacieux situé Rue Edouard Branly 77000 Melun.Il se...

Ostalo
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Rue du Général de Gaulle, Melun
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu