SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 000 €
(4 433 € / m²)
Prodaja
5
1
97 m²
Route du Littoral, Maxilly-sur-Léman

spavaća soba5
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nestled within a small block of flats, discover this charming duplex flat offering spacious rooms.

It comprises an entrance hall, a bedroom, a kitc...

Električni
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Route du Littoral, Maxilly-sur-Léman
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Léman

Slični oglasi

Slično u inozemstvu