Popis ponuda
13
13
13
210 000 €
(5 526 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Avenue des Comtes de Melgueil, Mauguio
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
38 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
CARNON PLAGE -- T2 + COIN CABINE VUE MER PLEIN SUD TERRASSE 11 m2 Situé au 5ᵉ étage d’une résidence sécurisée avec ascenseur et accès PMR, cet a...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue des Comtes de Melgueil, Mauguio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.