SUPA24
785 000 €
(5 992 € / m²)
Prodaja
4
1
131 m²
Rue Alphonse Baudin, Mauguio

spavaća soba4
stan131 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Penelope Stoker (06 50 24 86 27) vous propose : Appartement d'exception T4 avec terrasse et places de parking à MauguioSitué à Mauguio, a...

Ostalo
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Rue Alphonse Baudin, Mauguio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu