SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
288 750 €
(3 358 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Route de la Bonde, Massy

spavaća soba4
stan86 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé à Massy, face au très recherché Parc de Villaine, découvrez ce bel appartement 4 pièces d'environ 86 m2 offrant un cadre de vie privilégié, au c...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Route de la Bonde, Massy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu