SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 000 €
(4 941 € / m²)
Prodaja
5
1
101 m²
Rue du Village, Massy

spavaća soba5
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EN EXCLUSIVITÉ - Au coeur du quartier Massy-Atlantis, lieu de vie attractif qui dispose de toutes les commodités et des transports, bel appartement fa...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Rue du Village, Massy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Propriétés Privées

Slični oglasi

Slično u inozemstvu