SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 600 €
(1 641 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Rue Albert Chalvet, Massiac

spavaća soba4
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare sur le secteur ... Massiac .... Appartement lumineux 4 pièces avec garage, cave et terrain Emplacement privilégié proche du centre ville avec v...

Električni
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Rue Albert Chalvet, Massiac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dohm Brioude - Sainte Florine - Saugues

Slični oglasi

Slično u inozemstvu