SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
268 000 €
(3 229 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Route de Saint-Pierre, Martigues

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIVITÉ- En plein cœur du centre-ville de Jonquières, venez découvrir ce T4 traversant de 83 m2 plein sud, situé dans la résidence prisée Le San M...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Zaseban wcZasebna kuhinjaNakon renovacije

Plin
Dob ponude: 266dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Route de Saint-Pierre, Martigues
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Martigues Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu