SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
284 900 €
(4 912 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Route de Saint-Pierre, Martigues

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé à La Couronne, dans un environnement recherché où se mêlent quiétude et douceur de vivre, découvrez ce superbe appartement T3 de 58.75 m2, niché...

Električni
Dob ponude: 281dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Route de Saint-Pierre, Martigues
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Martigues Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu