Popis ponuda
10
10
10
294 000 €
(3 630 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
81 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Marseille 13013 - Quartier Chateau Gombert L'Agence Tribu Immo vous propose ce sublime appartement de 81,38m2 (loi Carrez) niché au cœur du prestigi...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.