SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 000 €
(4 781 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Boulevard Vauban, Marseille

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Marseille - 13006 - Vauban / Notre-Dame de la Garde District – Type 3 Apartment – 73.5 m² Law Carrez – 15 m² Terrace – Basement Garage (additional cos...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard Vauban, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

1894 L'IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu