SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
118 000 €
(3 688 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Boulevard de la Liberté, Marseille

spavaća soba2
stan32 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé rue Pisançon, dans une rue piétonne calme et recherchée, l’appartement se trouve au troisième et dernier étage d’un immeuble ancien bien entrete...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTuš kabinaNamještenoPrirodno svjetloNakon renovacije

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Boulevard de la Liberté, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

J. Daher Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu