Popis ponuda
4
4
235 000 €
(1 741 € / m²)
Prodaja
5
1
135 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
135 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Fiche N°Id-LGB179890 : Marseille, secteur La rose, 5 Pi?ces la rose ?type 6-terrasse - d'environ 135 m2 comprenant 5 piece(s) dont 4 chambre(s) + Ter...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.