SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
156 000 €
(2 836 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Melinda Siari vous propose: Dans une copropriété de 12 lots parfaitement entretenue, au calme absolu en fond d’impasse dans le 13ᵉ arrond...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podNakon renovacijeZaseban wcPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu