SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 000 €
(1 700 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Boulevard de la Barasse, Marseille

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Hugo Rolin vous propose: Je vous propose à la vente en exclusivité un appartement de type 3/4 de 70 m² avec une terrasse de 10 m², exposé...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard de la Barasse, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu