SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
65 000 €
(1 000 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Boulevard Nungesser, Marseille

spavaća soba4
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement de 4 pièces d'environ 65 m², idéalement situé au rez-de-chaussée de la résidence Les Rosiers à Marseille. Ce bien, de style ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Boulevard Nungesser, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu