SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 000 €
(2 754 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez dans le charme de cet appartement T3 de 65 m², situé au premier étage d'une résidence moderne et sécurisée, construite en 2019. Ce bien, baign...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKat

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu