SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 299 000 €
(6 431 € / m²)
Prodaja
5
1
202 m²
Rue de la République, Marseille

spavaća soba5
stan202 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Marseille 8th - A truly unique 202 m2 property distinguished by its 400 m2 private garden with the feel of a private villa, its absolute tranquility w...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de la République, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu