SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 000 €
(2 455 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Chemin de La Mûre, Marseille

spavaća soba4
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Julien Moussajee vous propose: MARSEILLE (13015) - Saint Antoine. APPARTEMENT T4 AVEC TERRASSE ET PARKINGSDans une résidence récente et s...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Chemin de La Mûre, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu