SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 000 €
(3 403 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Marine Gautier vous propose: MARSEILLE 13013 - Entre PLAN DE CUQUES et CHATEAU GOMBERT. Appartement 3 pièces de 72 m² – Dernier étage ave...

Ostalo
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu