SUPA24
Dnevni boravak; moderan stil, pločice, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil, pločice
Kuhinja; kućanski aparati, renoviran
199 000 €
(4 738 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Clarisse Paulino vous propose: EXCLUSIVITÉ À VENDRE - T2 DE STANDING AVEC TERRASSE 30 m² + 1 PARKING - MARSEILLE 13èmeEmplacement excepti...

Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu