SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
190 000 €
(2 235 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

spavaća soba4
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'Agence Alex'Immo, vous présente à la vente un appartement de T4 situé à la résidence ' LE SPHINX ' situé à la limite du 12ème arrondissement. Le bie...

Ostalo
Dob ponude: 91dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Alex'immo Marseille 12e

Slični oglasi

Slično u inozemstvu