SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
990 000 €
(7 795 € / m²)
Prodaja
4
1
127 m²
Place Louis Bonnefon, Marseille

spavaća soba4
stan127 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Perier-Monticelli : en dernier étage avec ascenseur d'une élégante demeure bourgeoise de la fin 19ème, cet appartement T4 de 127m2 est le fruit d'une ...

Ostalo
Dob ponude: 392dana
Ažurirano: 247dana

Lokaliteti

Place Louis Bonnefon, Marseille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

J. Daher Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu