SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
294 574 €
(4 149 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Rue Saint-Ladre, Marly

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

BARNES LUXEMBOURG vous propose à la vente un appartement T3 au deuxième étage d'un immeuble neuf avec une terrasse de +/- 21,51 m2.

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 160dana

Lokaliteti

Rue Saint-Ladre, Marly
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Luxembourg

Slični oglasi

Slično u inozemstvu