SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 800 €
(3 389 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Route de Saint-Cyr, Marly-le-Roi

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Laissez-vous séduire par cet appartement de 56 m², niché au troisième étage d'une résidence soignée à Marly-le-Roi. Ce cocon lumineux, sans vis-à-vis,...

Plin
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Route de Saint-Cyr, Marly-le-Roi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu