SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
122 000 €
(2 652 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Avenue Georges Pompidou, Manosque

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'Agence a sélectionné pour vous en Exclusivité cet appartement lumineux type 2 de 46.29M2 avec vue imprenable ascenseur et cave sur la commune de Man...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue Georges Pompidou, Manosque
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Vinon-sur-Verdon - l'Adresse Manosque

Slični oglasi

Slično u inozemstvu