SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
284 000 €
(4 982 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Clement ROLLIN vous propose: *HYPERCENTRE*Nous avons le plaisir de vous présenter ce magnifique appartement situé au 3ème étage avec asce...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Rue Jean Mermoz, Maisons-Laffitte
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu